Egzekucja wierzytelności w Austrii

Artykuł dodał(a) Tomasz Ząb, wtorek 25-lipiec-2017

(...) Egzekucja wierzytelności w Austrii nie jest łatwa, jednakże dobry windykator jest w stanie w bardzo szybkim czasie uzyskać wymaganą sumę pieniężną. Warto zgłosić się do osoby, która specjalizuje się w windykacji w obrębie danego kraju. Niezbędna jest znajomość wszelkich reguł prawa zobowiązań, które obowiązują w danym państwie. Taką (...)

Artykuły wg słów kluczowych: egzekucja, prawnik, prawo, usługi prawnicze, windykacja

Egzekucja wierzytelności w Austrii

Po co jest regulamin w sklepie internetowym?

Artykuł dodał(a) Anna Janas, wtorek 22-maj-2015

(...) zasadach korzystania z serwisu, a także informuje o przysługujących mu prawach.Przejrzysty, czytelny regulamin sklepu internetowego wpływa również na wiarygodność firmy. Tworząc go warto zadbać, by był on dla potencjalnego klienta możliwie zrozumiały. Należy również unikać tak zwanych klauzul niedozwolonych.Należy także spojrzeć na istotę regulaminu od strony prawnej. Zgodnie z nowymi przepisami sklep internetowy musi dostosować swój regulamin, stosując się tym samym do dyrektywy unijnej. Warto skonsultować się z odpowiednią kancelarią prawną celem (...)

Artykuły wg słów kluczowych: notariusz, prawo, radca prawny

Po co jest regulamin w sklepie internetowym?

Prawnik do dyspozycji

Artykuł dodał(a) Tomasz Ząb, wtorek 10-kwiecień-2015

(...) Potrzebują Państwo pomocy prawnej polegającej na udzieleniu porady prawnej, sporządzeniu opinii prawnej czy występowaniu w Państwa interesie przed sądami i urzędami? Zapraszamy zatem do skorzystania z oferty, jaką przygotowała dla Państwa nasza firma dochodząca odszkodowań po wypadkach. - Dlaczego jednak mam wybrać właśnie Waszą kancelarię? - mógłby zapytać ktoś z Państwa. To bardzo zasadne pytanie. A my od razu odpowiadamy...Za nami już wiele bardzo trudnych sprawWyróżniają nas przede wszystkim dwie cechy. Po pierwsze, duże doświadczenie. Jesteśmy ludźmi, którzy mogą pochwalić się już wieloletnią praktyką w zawodzie, (...)

Artykuły wg słów kluczowych: notariusz, prawnik, prawo

Prawnik do dyspozycji

Warto pomyśleć o przyszłości

Artykuł dodał(a) Grzegorz Krajewski, wtorek 25-marzec-2015

(...) Znalezienie dobrego adwokata, wbrew pozorom, nie jest łatwym zadaniem. Jednym z kryteriów może być, oczywiście, cena. Nie zawsze jednak jest to wystarczający wskaźnik, którym należy kierować się z pewną dozą sceptycyzmu. Najpewniejszym źródłem są w zasadzie opinie klientów, którzy już korzystali z usług konkretnej kancelarii. Dzięki temu można poznać w miarę obiektywne zdanie.Świetnym narzędziem w dzisiejszych czasach jest Internet. Dzięki niemu osoba z dowolnego miejsca może dowiedzieć się, jaki jest najlepszy adwokat w Pile. Chwila szukania i można mieć dostęp do wszelkich stron zawierających opinie o dowolnej kancelarii i jej (...)

Artykuły wg słów kluczowych: notariusz, prawnik, prawo

Warto pomyśleć o przyszłości

Jeżeli trzeba, skierujmy sprawę do sądu

Artykuł dodał(a) Grzegorz Krajewski, wtorek 04-marzec-2015

(...) Kiedy wyruszamy w drogę, nigdy nie zakładamy, że zdarzy się coś złego. Jednak z tytułu ubezpieczenia możemy liczyć na pewne zadośćuczynienie w momencie, gdy zajdą nieprzewidziane okoliczności niezależnie do tego, czy do wypadku dojdzie z naszej winy czy z winy innego użytkownika dróg. Ubezpieczyciel ma określone stawki, według których oblicza odszkodowanie przysługujące z tytułu uszczerbku na zdrowiu. Wysokość odszkodowania zależy od faktu, ile procent uszczerbku na zdrowiu przyzna ubezpieczyciel. Nie można od razu twierdzić, że możemy czuć się oszukani, ale z pewnością mamy prawo niezgadzania się z decyzją towarzystwa ubezpieczeniowego i wcale nie musimy się poddawać. (...)

Artykuły wg słów kluczowych: notariusz, prawnik, prawo

Jeżeli trzeba, skierujmy sprawę do sądu

Rozwód - warto wynająć adwokata

Artykuł dodał(a) Tomasz Ząb, wtorek 03-marzec-2015

(...) Rozwód to sytuacja, która może zdarzyć się w każdym małżeństwie. Nawet to, które przez długi czas uznawane jest za zgodne, może zmienić się w małżeństwo bez przyszłości. Powody takiego stanu rzeczy są oczywiście bardzo różne, a sama sytuacja związana z rozwodem nie jest łatwa. Rozwód a niezgoda. Dużym utrudnieniem jest rozwód w atmosferze niezgody. Jeśli małżeństwo jest bezdzietne problem jest mniejszy. W przypadku, gdy w rodzinie są dzieci, sytuacja jest jeszcze trudniejsza, gdyż rozwód musi być przeprowadzony tak, by je skrzywdzić w jak najmniejszym stopniu. Samą krzywdą dla dziecka, bowiem jest sam fakt rozwodu, rozstanie rodziców, wyprowadzka jednego z nich. Krzywda dla dziecka jest oczywista, nie może być jednak większa. Dziecko musi mieć zapewnioną odpowiednią opiekę i środki na życie. Zgodnie z polskim prawem, każdy rodzic musi łożyć na swoje (...)

Artykuły wg słów kluczowych: kancelaria, prawnik, prawo

Rozwód - warto wynająć adwokata

Polecani adwokaci z Wrocławia

Artykuł dodał(a) Feliks, wtorek 25-luty-2013

(...) notowanie protokołów (np. walnych zgromadzeń spółek, organizacji społecznych)- Sporządzanie aktów poświadczenia dziedziczenia- Wyrabianie protestów weksli i czeków- Przygotowywanie aktów notarialnych- przyjmowanie na przechowanie dokumentów, pieniędzy i papierów wartościowych- doręczanie oświadczeń - Wyrabianie odpisów, wypisów a także wyciągów dokumentów Notariusz, znany jako dawniej rejentem, wyznaczony jest za sprawą ministra sprawiedliwości i wykonuje czynności notarialne. Wszystkie wykonywane czynności wykonywane przez notariuszy mają charakter dokumentu urzędowego. Funkcja notariusza w Polsce to głównie zapobieganie sporom sądowym przez zapewnienie pewności i bezpieczeństwa obrotu. Praca adwokata to pomoc to świadczenie porad prawnych, (...)

Artykuły wg słów kluczowych: kancelaria, prawo, usługi prawnicze

Polecani adwokaci z Wrocławia