Publikacje

Najnowsze


prawo, notariusz, prawnik

Prawnik do dyspozycji
Potrzebują Państwo pomocy prawnej polegającej na udzieleniu porady prawnej, sporządzeniu opinii prawnej czy występowaniu w Państwa interesie przed sądami i urzędami? Zapraszamy zatem do skorzystania z oferty, jaką przygotowała dla Państwa nasza firma dochodząca odszkodowań po wypadkach.

- Dlaczego jednak mam wybrać właśnie Waszą kancelarię? - mógłby zapytać ktoś z Państwa. To bardzo zasadne pytanie. A my od razu odpowiadamy...

Za nami już wiele bardzo trudnych spraw

Wyróżniają nas przede wszystkim dwie cechy. Po pierwsze, duże doświadczenie. Jesteśmy ludźmi, którzy mogą pochwalić się już wieloletnią praktyką w zawodzie, w trakcie trudnej zetknęliśmy się już z wieloma trudnymi sprawami. Każda z nich niosła ze sobą cenną naukę, dzięki czemu dzisiaj doskonale wiemy, jak skutecznie bronić interesów naszych Klientów. Udowodniliśmy to już niejednokrotnie. Po drugie natomiast, odpowiednie podejście. My najlepiej wiemy, jak zawiłe i często niejednoznaczne potrafią być zapisy prawa. Rozumiem więc, że osobom, które nie zdobyły wykształcenia w tym kierunku, trudno się między nimi poruszać. I to właśnie dlatego naszą prawniczą wiedzę traktujemy jako swego rodzaju misję. Zależy nam na tym, by bronić naszych Klientów przez tymi, którzy znają prawo lepiej i nie boją się tego wykorzystywać dla własnych celów.

Jesteśmy po to, by pomagać

O tym, że nie są to jedynie puste slogany, niech świadczy bardzo dobra opinia, jaką cieszymy się wśród osób, które już skorzystały z naszej pomocy. Naprawdę miło nam, kiedy słyszymy od naszych Klientów słowa podziękowania za udzieloną im pomoc. Jesteśmy jednak skromnymi ludźmi, więc zawsze w takiej sytuacji odpowiadamy "Cała przyjemność po naszej stronie. Jesteśmy przecież po to, by pomagać...". Z chęcią pomożemy także Państwu. Zapraszamy więc do kontaktu z naszą kancelarią - szczegóły na stronie kancelarii radców prawnych.


 • Kancelaria Radców Prawnych
  Sylwia Wiązowska Grehl
  ul. Wita Stwosza 19/20 lok. 1
  50-148 Wrocław
  tel. 71 725 39 30
  kom. 608 554 632
  fax. 71 715 64 67
  biuro@kancelariaswg.pl

  ul. Stanisława Kierbedzia 4
  00-728 Warszawa
  tel. 22 240 01 55
  kom. 507 175 566
  fax. 22 213 93 06
  biuro@kancelariaswg.pl

  http://www.kancelariaswg.pl

Fotorelacja


prawo
notariusz
prawnik