Egzekucja wierzytelności w Austrii

Artykuł dodał(a) Tomasz Ząb, wtorek 25-lipiec-2017

(...) poza granicami naszego kraju. Duże znaczenie ma fakt, że obecnie doniosłą rolę na rynku pełnią firmy windykacyjne. W ich kompetencji leży ściąganie wymaganych wierzytelności. Warto skorzystać z usług takich firm, ponieważ zajmują się one składaniem wszelkich wniosków formalnych, dzięki którym wierzytelność nie ulegnie przedawnieniu. (...)

Artykuły wg słów kluczowych: egzekucja, prawnik, prawo, usługi prawnicze, windykacja

Egzekucja wierzytelności w Austrii

Prawnik do dyspozycji

Artykuł dodał(a) Tomasz Ząb, wtorek 10-kwiecień-2015

(...) w trakcie trudnej zetknęliśmy się już z wieloma trudnymi sprawami. Każda z nich niosła ze sobą cenną naukę, dzięki czemu dzisiaj doskonale wiemy, jak skutecznie bronić interesów naszych Klientów. Udowodniliśmy to już niejednokrotnie. Po drugie natomiast, odpowiednie podejście. My najlepiej wiemy, jak zawiłe i często niejednoznaczne potrafią być zapisy prawa. Rozumiem więc, że osobom, które nie zdobyły wykształcenia w tym kierunku, trudno się między nimi poruszać. I to właśnie dlatego naszą prawniczą wiedzę traktujemy jako swego rodzaju misję. Zależy nam na tym, by bronić naszych Klientów przez tymi, którzy znają (...)

Artykuły wg słów kluczowych: notariusz, prawnik, prawo

Prawnik do dyspozycji

Warto pomyśleć o przyszłości

Artykuł dodał(a) Grzegorz Krajewski, wtorek 25-marzec-2015

(...) pracownikach. Dzięki temu nie trzeba już wierzyć na słowo, że osoba, u której pomocy szukamy, na pewno będzie w stanie jej nam udzielić. To na pewno dużo lepsze niż przekonywanie się na własnej skórze o tym, ile warta jest porada udzielona przez danego człowieka.Są takie sytuacje w życiu, kiedy nie ma innego wyjścia, jak zwrócić się o poradę prawną do specjalisty. Tylko w taki sposób nieraz możemy wybrnąć z ciężkiej sytuacji, na przykład kiedy pracodawca jest nieuczciwy bądź w podobnych wypadkach. Warto na taką okoliczność mieć gdzieś zanotowany kontakt do sprawdzonej kancelarii bądź radcy prawnego, który będzie można (...)

Artykuły wg słów kluczowych: notariusz, prawnik, prawo

Warto pomyśleć o przyszłości

Jeżeli trzeba, skierujmy sprawę do sądu

Artykuł dodał(a) Grzegorz Krajewski, wtorek 04-marzec-2015

(...) Istnieje wiele sposobów na to, żeby zweryfikować procent przyznanego uszczerbku na zdrowiu, od odwołania zaczynając, a na sprawie sądowej kończąc. Jedno jest pewne. kancelaria Adwokata, która będzie reprezentowała nasze interesy, zadba w szczególności o to, żeby roszczenia zakończyły się po naszej myśli. Rozbieżność w ocenie stopnia utraty zdrowia wynika z tego, że nie zostały ustalone żadne zobowiązujące reguły czy przepisy, stąd ubezpieczyciel może kierować się swoimi zasadami i niestety nie będą one sprzyjały interesom poszkodowanych. Sprawa o odszkodowanie nie musi od razu trafić do sądu. Osoba, która czuje się skrzywdzona przez ubezpieczyciela, może złożyć do (...)

Artykuły wg słów kluczowych: notariusz, prawnik, prawo

Jeżeli trzeba, skierujmy sprawę do sądu

Rozwód - warto wynająć adwokata

Artykuł dodał(a) Tomasz Ząb, wtorek 03-marzec-2015

(...) dziecko, rozwód nie może być uzasadnieniem do zwolnienia z tego obowiązku. Niestety nie każdy rodzic, w obliczu sprawy rozwodowej poczuwa się do tego obowiązku, a jeśli już, nie zawsze w takim stopniu, w jakim mógłby to robić. Sprawy rozwodowe nie zawsze są łatwe. Często można je określić jako krytycznie trudne, co często jest wytłumaczalne. Niezgoda, konieczność podzielenia majątku, który przez czas trwania małżeństwa został zdobyty, ustalenia związane z dziećmi, ustalenie alimentów – małżonkowie, którzy się rozstaja często nie są w stanie dojść w tych sprawach do porozumienia. Przy rozwodzie rzecz jasna potrzebny jest sąd. To sąd orzeka rozwód, sąd również z mocy prawa ustala, które z małżonków będzie mieć prawo do opieki nad dziećmi, kto i jakiej wysokości alimenty będzie płacił, niejednokrotnie ustala prawo do widzeń z dziećmi. Jeśli wnosimy o (...)

Artykuły wg słów kluczowych: kancelaria, prawnik, prawo

Rozwód - warto wynająć adwokata