Po co jest regulamin w sklepie internetowym?

Artykuł dodał(a) Anna Janas, wtorek 22-maj-2015

(...) Jednym z pierwszych kroków osób zakładających sklep internetowy jest skonstruowanie regulaminu. Odpowiednio przygotowany wzbudzi zaufanie potencjalnego klienta. Niekiedy zdarzają się sytuacje niejasne, spory. Odniesieniem może stać się regulamin, który pozwoli na rozwiązanie problemu.Wpływa to także na funkcjonowanie sklepu i jego podaż.Konsument zwraca coraz większą uwagę na bezpieczeństwo zakupów drogą internetową i gwarancję dostarczenia w terminie zakupionych produktów. Regulamin sklepu internetowego stanowi więc dla klienta źródło informacji o (...)

Artykuły wg słów kluczowych: notariusz, prawo, radca prawny

Po co jest regulamin w sklepie internetowym?

Prawnik do dyspozycji

Artykuł dodał(a) Tomasz Ząb, wtorek 10-kwiecień-2015

(...) Potrzebują Państwo pomocy prawnej polegającej na udzieleniu porady prawnej, sporządzeniu opinii prawnej czy występowaniu w Państwa interesie przed sądami i urzędami? Zapraszamy zatem do skorzystania z oferty, jaką przygotowała dla Państwa nasza firma dochodząca odszkodowań po wypadkach. - Dlaczego jednak mam wybrać właśnie Waszą kancelarię? - mógłby zapytać ktoś z Państwa. To bardzo zasadne pytanie. A my od razu odpowiadamy...Za nami już wiele bardzo trudnych sprawWyróżniają nas przede wszystkim dwie cechy. Po pierwsze, duże doświadczenie. Jesteśmy ludźmi, którzy mogą pochwalić się już wieloletnią praktyką w zawodzie, (...)

Artykuły wg słów kluczowych: notariusz, prawnik, prawo

Prawnik do dyspozycji

Warto pomyśleć o przyszłości

Artykuł dodał(a) Grzegorz Krajewski, wtorek 25-marzec-2015

(...) Znalezienie dobrego adwokata, wbrew pozorom, nie jest łatwym zadaniem. Jednym z kryteriów może być, oczywiście, cena. Nie zawsze jednak jest to wystarczający wskaźnik, którym należy kierować się z pewną dozą sceptycyzmu. Najpewniejszym źródłem są w zasadzie opinie klientów, którzy już korzystali z usług konkretnej kancelarii. Dzięki temu można poznać w miarę obiektywne zdanie.Świetnym narzędziem w dzisiejszych czasach jest Internet. Dzięki niemu osoba z dowolnego miejsca może dowiedzieć się, jaki jest najlepszy adwokat w Pile. Chwila szukania i można mieć dostęp do wszelkich stron zawierających opinie o dowolnej kancelarii i jej (...)

Artykuły wg słów kluczowych: notariusz, prawnik, prawo

Warto pomyśleć o przyszłości

Jeżeli trzeba, skierujmy sprawę do sądu

Artykuł dodał(a) Grzegorz Krajewski, wtorek 04-marzec-2015

(...) Kiedy wyruszamy w drogę, nigdy nie zakładamy, że zdarzy się coś złego. Jednak z tytułu ubezpieczenia możemy liczyć na pewne zadośćuczynienie w momencie, gdy zajdą nieprzewidziane okoliczności niezależnie do tego, czy do wypadku dojdzie z naszej winy czy z winy innego użytkownika dróg. Ubezpieczyciel ma określone stawki, według których oblicza odszkodowanie przysługujące z tytułu uszczerbku na zdrowiu. Wysokość odszkodowania zależy od faktu, ile procent uszczerbku na zdrowiu przyzna ubezpieczyciel. Nie można od razu twierdzić, że możemy czuć się oszukani, ale z pewnością mamy prawo niezgadzania się z decyzją towarzystwa ubezpieczeniowego i wcale nie musimy się poddawać. (...)

Artykuły wg słów kluczowych: notariusz, prawnik, prawo

Jeżeli trzeba, skierujmy sprawę do sądu