Publikacje

Najnowsze


dom, remonty, budowa domu

Atrakcyjny projekt tarasu
Coraz więcej osób w swoich domach jednorodzinnych i nowoczesnych apartamentach stawia nie tylko na atrakcyjne wnętrza, ale także na ciekawie zaaranżowaną przestrzeń wokół domu.

W przypadku domów jednorodzinnych przeważnie mamy do czynienia z ogrodami. Z kolei w apartamentowcach, a nawet w mieszkaniach w klasycznych blokach mamy dostęp do tarasów i balkonów. Takie pomieszczenia mogą być przedłużeniem naszych mieszkań. Chętnie na tarasie spożywamy poranną kawę, czy nawet urządzamy małe przyjęcia. Jeśli chcemy, żeby zabudowa tarasu była funkcjonalna i jeśli jednocześnie ma być dopasowana do naszego mieszkania, to powinniśmy dokładnie ją przemyśleć. 
W pierwszej kolejności warto zastanowić się nad wyborem podłogi. Możemy zdecydować się na tak modną teraz betonową wylewkę ale możemy również wybrać jakieś egzotyczne deski. Są one bardzo odporne i dają niezwykle domowy efekt. Kolejnym czynnikiem jaki należy wziąć pod uwagę powinno być zadaszenie tarasu lub daszek Jeśli mieszkamy w apartamentowcu na samej górze, lub jeśli mamy taras przy domu jednorodzinnym, to zadaszenie przyda nam się nie tylko przy kapryśnej pogodzie, ale także w trakcie słonecznych dni. Wykonując projekt dachu zwróćmy także uwagę na ściany i balustrady. Chcąc zachować odrobinę prywatności możemy posadzić ścianę zieleni, ale możemy także wybrać jakąś nowoczesną zabudową. Profesjonalnie wykonana zabudowa tarasu będzie bezpieczna, funkcjonalna i modna. Na tarasach przydadzą nam się także wygodne siedziska i stół. Warto wybierać meble przeznaczone do takich aranżacji, są one bowiem odporne na działanie czynników zewnętrznych.

Fotorelacja


dom
remonty
budowa domu